Witamy w naszym sklepie internetowym

 
  Katalog » Ethernet przemysłowy » MICE Moje konto     
Kategorie
Producenci
Szukaj
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
... jest pusty
Kontakt
e-mailsklep@jbc.com.pl
FAX68 3560995
Tel68 356 09 93............... 68 387 97 10...............
GSM605 057 993................ 605 057 992................
W godzinach: 8:00-15:00
Aktualności
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
MICE, Hirschmann
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
 Foto   Producent   Nazwa+   Cena   Ilość   Do koszyka 
MM2-2FXM3/2TX1 moduł transm. do switch'y MS..; 2x100BASE-FX(MTRJ), św.wielomod., 2x10/100TX (RJ45), Hirschmann, 943720101, WYPRZEDAŻ
 Hirschmann Automation   MM2-2FXM3/2TX1 moduł transm. do switch'y MS..; 2x100BASE-FX(MTRJ), św.wielomod., 2x10/100TX (RJ45), Hirschmann, 943720101, WYPRZEDAŻ   1.774,89zł brutto
1.443,00zł netto
 
 1 
MM2-2FXM3/2TX1 moduł transm. do switch'y MS..; 2x100BASE-FX(MTRJ), św.wielomod., 2x10/100TX (RJ45), Hirschmann, 943720101 Moduł transmisyjny do switch'y MICE (MS...), 100BASE-TX i 100BASE-FX multi-mode F/O 2 porty 100BASE-FX, do... 
MM2-2FXS2  moduł transm. do switch'y, 943 719-101, 943719101, WYPRZEDAŻ
 Hirschmann Automation   MM2-2FXS2 moduł transm. do switch'y, 943 719-101, 943719101, WYPRZEDAŻ   3.071,31zł brutto
2.497,00zł netto
 
 1 
 
MM2-4TX1  moduł transmisyjny do switch'y MS.. 4 porty 10/100BASE-T(X) (RJ45), Hirschmann, 943722101
 Hirschmann Automation   MM2-4TX1 moduł transmisyjny do switch'y MS.. 4 porty 10/100BASE-T(X) (RJ45), Hirschmann, 943722101  Chwilowy brak ceny  0  Brak towaru w magazynie - zapytaj o dostępność
Produkt na zamówienie - cena i dostępność na zapytanie Oferujemy atrakcyjne rabaty m.in. dla producentów maszyn, integratorów systemów, a także dla szkół i uczelni oraz przy jednorazowym zakupie ... 
MS20-0800SAAE przełącznik FastEthernet 2 sloty na moduły transmisyjne (dawniej MS2108-2), Hirschmann, 943435001, WYPRZEDAŻ
 Hirschmann Automation   MS20-0800SAAE przełącznik FastEthernet 2 sloty na moduły transmisyjne (dawniej MS2108-2), Hirschmann, 943435001, WYPRZEDAŻ   2.398,50zł brutto
1.950,00zł netto
 
 1 
MS20-0800SAAE przełącznik FastEthernet 2 sloty na moduły transmisyjne (dawniej MS2108-2), Hirschmann, 943435001 Switch - moduł bazowy  z max. 8 portami realizowanymi przy wykorzystaniu zamawianych oddzielnie modułów - do 8... 
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
  15 czerwca 2024     11458131 wywołań od 27 lutego 2009  
© 2024 JBC-electronic
Strona domowa JBC-electronic